CBC
Zamknij menu

Kariera

Strona główna breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Grupa CBC breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Kariera

Ludzie są naszą siłą.

Nasi pracownicy oraz ich innowacyjne podejście są siłą CBC Group. Jeśli chcesz być częścią międzynarodowej grupy i widzisz dla siebie miejsce w naszym zespole, skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@cbcpoland.pl. Pamiętaj, aby przesyłane dokumenty zawierały klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem.

 


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CBC (Poland) Sp. z o.o  z siedzibą w Warszawie przy ul. Anny German 15.
2) Kontakt z Administratorem: rodo@cbcpoland.pl.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody.
6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
8) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kariera

Nasi dealerzy


All right reserved by CBC Poland

Zamknij okno wyszukiwarki